Nowa Wola 95,
21-107 Serniki

(81) 85 106 41
nowawola7(at)wp.pl

RODZINNY PIKNIK KAJAKOWY NAD WIEPRZEM

|
Olga Adamek

        30 czerwca w Sernikach odbył się Rodzinny Piknik Kajakowy nad Wieprzem. W trakcie koncertu dla rodziny, nasze zdolne uczennice zaśpiewały dwie piosenki: "Skrzydlate ręce" i "Niedorosła miłość". Naszą szkołę reprezentowały: Julia Olejniczek, Ada Reszko, Dominika Sagan i Wiktoria Wronisz. Podczas zawodów kajakowych w kategorii szkól podstawowych (rodzic-dziecko) II miejsce zajęli Wiktoria Budka i tata - Krzysztof Budka, III miejsce - Wiktoria Wronisz razem z mamą Joanną Wysok - Wronisz.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe wrażenia artystyczne i znakomitą rywalizację sportową.

III miejsce dla LENY MISIARZ

|
Olga Adamek

      Lena Misiarz, uczennica klasy VI zajęła III miejsce w XIX Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje".

GRATULUJEMY SUKCESU.

I miejsce dla MARTYNY WŁOCH

|
Olga Adamek

     Nasza uczennica Martyna Włoch wygrała Gminny Konkurs Fotograficzny "SLEEVEFACE - ubierz się w książkę" organizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

GRATULUJEMY SUKCESU.

Uroczystości przedszkolne

|
Iwona Biała

 

"KWIATY DLA MAMY I TATY"

Rodzice to najważniejsze osoby w życiu dziecka. Są takie szczególne dni, w których Mama i Tata mają swoje święto. W piątek 24 maja w Oddziale Przedszkolnym odbyły się uroczyste obchody Dnia Mamy i Taty ❤️👩🧑❤️.

Nasze Przedszkolaki recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki o tematyce rodzinnej oraz zaprezentowały umiejętności taneczne. Dzieci za pomocą słów, gestów, wierszyków i piosenek pragnęły podziękować swoim rodzicom za ich miłość, oddanie, trud i poświęcenie włożone każdego dnia w ich wychowanie 🧡. Po występach dzieci na scenie wystąpili rodzice, śpiewając znane im piosenki. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim rodzicom upominki oraz laurki, które wcześniej przygotowały.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za obecność, za wspólnie spędzony czas i za rodzinną atmosferę podczas całej uroczystości. Z okazji Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Taty jeszcze raz życzymy Wszystkim Rodzicom samych wspaniałości. 💐