Nowa Wola 95,
21-107 Serniki

(81) 85 106 41
nowawola7(at)wp.pl

Dzień Edukacji Narodowej- uroczysta akademia

|
Iwona Biała
Odsłony: 171

Dnia 15 października 2021 roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Tego dnia odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy II, IV, V, VII i VIII pod kierunkiem  pani Emilii Bożym, Wiolety Gągoł oraz Agnieszki Misztal.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną, w trakcie której młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał upominek w postaci świadectwa szkolnego z wyróżnieniem. Nie zabrakło też kwiatów.

Na zakończenie akademii głos zabrała p. Dyrektor Barbara Zarębska-Wronowska, Wójt Gminy Serniki, p. Paweł Woźniak oraz Przewodnicząca Rady Rodziców, p. Małgorzata Szych wraz z Z-cą Przewodniczącej, p. Wioleta Gryzio. Wszyscy mówili o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Zaproszeni goście podziękowali nauczycielom za zaangażowanie oraz życzyli wszystkim pedagogom wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Dodatkowo, Pan Paweł Woźniak wręczył Nagrodę Wójta Gminy Serniki pani Małgorzacie Czajce, nauczycielce edukacji wczesnoszkolnej.