Nowa Wola 95,
21-107 Serniki

(81) 85 106 41
nowawola7(at)wp.pl

SMS dla MILENKI

|
Urszula Mazurek
Odsłony: 232

Uczennica klasy II naszej szkoły MILENA WAŚKOWICZ została zgłoszona do udziału w XXI Plebiscycie „Lubartowiaka” na 10 Najpopularniejszych Sportowców Lubartowa 2016 roku.

Aby zagłosować na Milenkę należy wysłać SMS na numer 72480 wpisując KOD: sonda sportowiec 34. Głosowanie trwać będzie do 14 kwietnia 2017r. Wtedy też zostanie wyłonionych 10 Sportowców, którzy otrzymają  największą liczbę SMS.

Jeżeli chcemy, aby Nasza MILENKA znalazła się w „Złotej Dziesiątce” wysyłajmy jak najwięcej SMS. Jeden SMS- to 1 głos.

Przypomnijmy najważniejsze sukcesy pływackie Milenki.

Złota medalistka oraz zwyciężczyni „Krasnostawskiej Ligi Pływackiej Wodnik Szuwarek”. Złota oraz srebrna medalistka „IX Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo Miasta Warszawy”. Złota medalistka w „III Mistrzostwach Miasta Biała Podlaska w Pływaniu”. Dwukrotna Złota medalistka w „IV Mistrzostwach o Puchar  Burmistrza Miasta Lubartowa”. Ponadto zdobyła: brąz w ogólnopolskich zawodach pływackich w Warszawie; złoto w Radzyniu Podlaskim; srebro w „Mistrzostwach  Powiatu w Pływaniu Indywidualnym” Lubartów; złoto w „mikołajkowych Zawodach Pływackich” w Poniatowej; srebro, złoto i brąz w zawodach „Puchar Sprintu”. Brązowa medalistka lubelskiej Ligi  Pływackiej  „O Laur Lubelskiego Koziołka”.

W grudniu 2016roku otrzymała Nagrodę Starosty Lubartowskiego.

Trzymamy kciuki!!!